DODÁVÁME KVALITNÍ SUROVINY PRO GASTRONOMII

Spolupracujeme s cukráři, pekaři, restauracemi, kavárnami, výrobci a prodejci potravin 

Pojďte s námi spolupracovat…

Víme, že náš sen o zlepšení české gastronomie nezrealizujeme sami. Společně to ale zvládnout můžeme! Ať máte cukrárnu, pekárnu, restauraci, maloobchodní prodejnu, velkovýrobnu potravin nebo malou kavárničku, nabídneme Vám individuální řešení a produkty, díky nimž se i Vy snadno stanete kaštanovými kouzelníky. Nebojte se udělat krok, kterým se odlišíte od konkurence. Máte jedinečnou možnost dát své práci nový rozměr a být těmi, kdo nabídnou svým zákazníkům vynikající, v Česku zatím neobjevenou chuť kaštanů. Uvidíte, že vytvářet lidem úsměv na tváři není tak složité.

Neváhejte se nám ozvat na telefonní číslo +420 602 262 599 nebo email mira@threechestnuts.eu. Rádi s Vámi zkonzultujeme Vaše potřeby a navrhneme nejlepší možnosti vzájemné spolupráce.     

Jak to může vypadat v praxi?

Pod pojmem spolupráce si nepředstavujeme jen směnu zboží za peníze. Máme zájem stát se Vaším partnerem, společně si pomáhat v rozvoji a vytvářet přidanou hodnotu pro naše okolí. Nabízíme Vám následující postup:

1. Dohodneme se, v jakém termínu bychom Vás mohli navštívit. V rámci následného osobního setkání Vás podrobně seznámíme s naší nabídkou a jednotlivými výrobky. Připravíme pro Vás ochutnávku a ukážeme Vám některé ověřené chuťové kombinace. Poskytneme Vám informační materiály i vzorky na vyzkoušení.

2. Podíváme se s Vámi na zaměření Vašeho současného sorimentu a poradíme Vám, jaké výrobky Three Chestnuts jsou pro Vás nejvhodnější. Doporučíme Vám možné cesty dalšího rozvoje i konkrétní chuťové kombinace a recepty, jimiž můžete zaujmout své zakázníky.

3. Vybavíme Vás informacemi a argumenty, které Vám pomohou udělat z Vašich budoucích kaštanových novinek prodejní hity. Probereme s Vámi možnosti vzájemné marketingové podpory a budeme hledat cesty jak Vaši práci zviditelnit.

4. Domluvíme se na logistických a administrativních otázkách. Vše naplánujeme tak, aby byla spolupráce pro Vás i pro nás co nejjednodušší a nejefektivnější.

5. Dáme se společně do práce – Vy objednáte, my dodáme. Pro dlouhodobé partnery máme připravené speciální cenové podmínky a řadu zajímavých akcí. Rádi s Vámi budeme stále vymýšlet nové věci, protože přešlapování na místě není náš styl.